Airmax Internet Opinie Kędzierzyn-Koźle - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Kędzierzynie-Koźlu

Serdecznie zapraszamy klientów z Kędzierzyna-Koźla do zapoznania się z ofertą NeoConnect - superszybkiego łącza internetowego bez limitu danych. Usługa została przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą korzystać z szybkiego internetu bez ograniczeń i nie martwić się o ilość ściąganych danych. W ofercie znajduje się kilka wariantów prędkości internetu (od 16 Mb do 300 Mb) oraz czasu trwania umowy. NeoConnect to także darmowy hosting stron www w cenie abonamentu, konto pocztowe oraz stały adres IP. Tani i szybki internet Kędzierzyn-Koźle powstał po to aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów z Kędzierzyna-Koźla.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Kędzierzyn-Koźle Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Łącze światłowodowe od operatora AirMAX w Kędzierzynie-Koźlu – jednakowa szybkość o każdej porze dnia i nocy, bez względu na ilość podłączonych urządzeń

Na terenie Kędzierzyna-Koźla i sąsiadujących miejscowości jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, pozwalający na uzyskiwanie faktycznie kosmicznych prędkości, podobnych do parametrów kablowego światłowodu albo nawet wyższych. Mówimy bowiem o transmisji danych z prędkością na poziomie średnio... 15 Gb!

Wiodącym dostawcą tej pionierskiej technologii na terenie Kędzierzyna-Koźla i miast ościennych jest AirMAX – polski operator, który od długiego czasu dostarcza stacjonarny internet do domów, mieszkań, firm i instytucji. Oprócz technologii popularnego, kablowego internetu światłowodowego, układanego techniką napowietrzną lub techniką kabli podziemnych, AirMAX zapewnia bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do popularnego internetu światłowodowego kablowego, AirFiber jest w zasadzie bezawaryjny. Wykluczenie przewodów gwarantuje maksymalną odporność usługi na czynniki pogodowe i usterki mechaniczne oraz intuicyjny montaż - bez konieczności zatrudniania specjalisty. Wdrożenie internetu światłowodowego AirFiber nie wymaga wykonywania wykopów, które narażają użytkowników na duże koszty. Warto też pamiętać, że zwisające kable psują estetykę domu i działki.

AirFiber to internet bez limitu danych, zapewniający identyczną prędkość łącza o każdej porze dnia - bez względu na ilość podłączonych urządzeń, dostępny w klasycznej ofercie na abonament oraz w wersji prepaid, czyli bez umowy.

Głównym elementem internetu AirFiber jest nowatorski router AirMAX Internet Fiber, pozwalający na sprawne podłączenie do sieci wszystkich urządzeń domowników.

Internet PrePaid Kędzierzyn-Koźle - internet bez umowy

Podążając za Państwa potrzebami przygotowaliśmy specjalną ofertę Internet PrePaid Kędzierzyn-Koźle - internet bez umowy. Został on przygotowany z myślą o osobach, które nie korzystają z internetu codziennie. Usługa polega na dostępie do sieci tylko wówczas, gdy została opłacona wcześniej zadeklarowana ilość dni dostępu do sieci. Aktywacja internetu prepaid jest bardzo szybka i prosta, bowiem wystarczy tylko zsynchronizować router i już można korzystać z internetu.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Kędzierzyn-Koźle - zasięg

Od dziś każdy zainteresowany ofertami internetowymi sieci AirMAX może za darmo testować dowolną z nich zupełnie za darmo przez cały miesiąc. Mamy nadzieję, że dzięki promocji nasi klienci łatwiej zdecydują czy wolą korzystać z oferty Internet PrePaid Kędzierzyn-Koźle czy usługi NeoConnect. Każda z nich to odpowiednie rozwiązanie zapewniające bezpieczny, szybki i tani internet dla Ciebie lub Twojej firmy.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Kędzierzyn-Koźle, oraz następujące miejscowości:

Brzeźce, Bytków, Chrósty, Dębowa, Długomiłowice, Dobieszów, Dobrosławice, Dzielawy, Gierałtowice, Grudynia Wielka, Kamionka, Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle (Rogi), Kobylice, Komorno, Landzmierz, Łężce, Ostrożnica, Poborszów, Pociękarb, Pokrzywnica, Radziejów, Reńska Wieś, Ucieszków, Urbanowice, Większyce, Zakrzów,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Użytkownicy wybierają nasze usługi!

Klienci są dla naszej firmy podstawową wartością. Dlatego robimy, co w naszej mocy, żeby czas spędzony z nami był dla nich inspirującym doświadczeniem. Robimy, co w naszej mocy, aby sprzedawane usługi gwarantowały wyśmienitą rozrywkę, a nasza kadra była zawsze życzliwa, zaangażowana i dobrze przygotowana. Cieszymy się, że zarówno konsumenci, jak i klienci biznesowi dostrzegają i doceniają nasze zaangażowanie oraz polecają naszą ofertę osobom ze swojego otoczenia. I nie są to tylko puste słowa! Wasze komentarze są dla nas najważniejszą informacją zwrotną i niezastąpioną motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - bezcenną wizytówką firmy. Wiedzcie też, że każda, otrzymana opinia jest dla nas istotna, więc zostaje przeanalizowana i służy do ciągłego wzmacniania jakości usług. Bardzo dziękujemy Wam za zaufanie, którym darzycie naszą firmę - Airmax Internet - od wielu lat.

Telewizja w Internecie oraz najlepsze rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to także możliwość korzystania z najlepszych multimediów, takich jak telewizja w Internecie – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w jednym zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowaną ilość programów i różnorodne dodatki. W związku z tym należy przed zawarciem transakcji obligatoryjnie przeanalizować warunki konkretnego dostawcy multimediów. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Ważne – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Superszybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W przeciwieństwie do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz superszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz długo czekać aż strona się załaduje czy ciągle odnawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla domu oraz dla przedsiębiorstw. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w domu lub w siedzibie firmy przez 30 dni.

W ciągu ostatnich 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla wszystkich ludzi czymś tak zwykłym, że niełatwo w obecnych czasach chociażby wyobrazić sobie pracę oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z siecią, zapewniona jest bezproblemowa komunikacja z całą kulą ziemską, przesyłanie różnych plików czy rozwijanie wiedzy. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, także w miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Wybór zależy w dużej mierze od wymogów internauty oraz od wykonanej infrastruktury sieciowej. Zazwyczaj osoby nieznające się na zagadnieniach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka technologia ma dużą szansę sprostać ich unikalnym wymogom. Dlatego właśnie warto rozważyć naszą ofertę – Airmax Internet zapewnia klientowi błyskawiczny i skuteczny dobór idealnie dopasowanej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym dla miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Co więcej u nas masz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, wysokości abonamentów, czasu trwania umowy oraz bieżących programów rabatowych i lojalnościowych u najpopularniejszych dostawców Internetu.

Internet światłowodowy Airmax to także możliwość korzystania z najlepszych multimediów, takich jak telewizja w Internecie – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Kędzierzyn-Koźle. W ramach współpracy gwarantujemy światłowodowy internet symetryczny o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo telewizję przez Internet oraz telefon przez Internet. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - bez kosztów. Możesz zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują gratis publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują także gratisowy multiroom, kanały HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów z zagranicą.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Aby nie stracić Państwa zaufania robimy wszystko aby jakość oferowanych przez nas usług stale rosła. Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, abyście mogli Państwo nieprzerwanie cieszyć się dostępem do internetu. Zapewniamy również szybką i skuteczną pomoc w razie ewentualnych problemów technicznych i gwarantujemy, że oferowane przez nas usługi na zawsze pozostaną bez limitu danych. AirMAX - ciesz się internetem zawsze i wszędzie!

Wykonaj bezpłatnie SPEED TEST i odkryj prędkość zamówionego Internetu.

Potrzebujesz Internetu w życiu prywatnym lub w prowadzonej działalności gospodarczej? Denerwuje Cię każdorazowe oczekiwanie na wczytanie strony internetowej? Nie udaje Ci się ściągnąć nowego materiału video? Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i upewnij się, czy Twój operator zapewnia zadowalającą i co ważne zgodną z postanowieniami umowy szybkość downloadu i uploadu.

Od niedawna masz oprócz tego możliwość zrobienia SPEED TEST dla wskazanych komercyjnych VPN-ów na wszystkich kontynentach.

Ponadto oferujemy Ci możliwość podzielenia się otrzymanymi wynikami ze innymi użytkownikami. Możesz także zweryfikować statystyki przeszłych testów oraz pobrać plik z parametrami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem przejrzystego raportu z opisem Internetu.

Airmax Internet Opinie

4.55/5.00 - ilość ocen: 2435

© 2023 Airmax.pl